Tilžės turgus

Tilžės turgaus pagrindinė veikla yra prekyvietės administravimas bei prekybinės paskirties erdvių bei įrangos nuoma. Įmonės administracija siekia, kad prekyvietė būtų patraukli tiek verslo atstovams, tiek atvykusiems apsipirkti, todėl nuolat ieško naujų, modernesnių sprendimų ir naujų, neišnaudotų galimybių. Vienas iš tikslų – pritaikant naujoves, nepamiršti, ko tikimasi iš turgaus, tai yra, prieinamos kainos ir žmogiškasis ryšis.

Tilžės turgus dažnai lankomas ir mėgstamas ne tik klaipėdiečių, bet ir aplinkinių miestų bei miestelių gyventojų. Čia po vienu stogu savo paslaugas pristato daugiau nei 900 prekybininkų, o pirkėjai nesunkiai randa viską, ko ieško. Turgavietėje galima įsigyti įvairių rūbų, avalynės, aksesuarų, žaislų, technikos bei elektronikos, reikalingų daiktų, skirtų namų buičiai, net automobilių. Čia veikia ir ūkininkų turgelis, sendaikčių, baldų turgus, o atnaujintuose paviljonuose galima įsigyti kokybiškų maisto produktų: mėsos, šviežios ir rūkytos žuvies, vaisių, daržovių bei saldumynų.

patalpos prekybai

Turguje vyksta sezoniniai išpardavimai, nuolat skelbiamos akcijos bei taikomos nuolaidos įvairioms prekėms

Patogus apsipirkimas – tai, ko siekia UAB Tilžės turgus. Dėl naujųjų paviljonų pirkėjai gali atvykti į turgavietę jiems patogiu laiku, o ne tik tam tikromis dienomis, kaip anksčiau. Čia jie gali rasti kokybiškesnių kasdienių prekių, tokių kaip maisto produktai patrauklesnėmis kainomis, tad natūralu, kad pirkėjai mieliau renkasi turguje siūlomą produkciją.  Didelę įtaką pirkėjų susidomėjimui daro ir turgaus lokacija – aplinkinių kvartalų, rajonų gyventojai nuo šiol gali pasiekti reikalingiausių prekių segmentą daug paprasčiau. Iš šalia Klaipėdos esančių miestelių atvykstantiems nebereikia gaišti laiko miesto spūstyse, nes visko, ko prireiks randa čia.

Tilžės turgus – vieta, kur ypač verta apsipirkti, kai ieškote geriausios kokybės už priimtiną kainą. Čia galima derėtis, vyksta sezoniniai išpardavimai, taikomos nuolaidos įvairiausioms prekėms. Pirkėjai tai vertina ir noriai lankosi turguje kiekvieną prekybos dieną.

2018 metais prekyvietėje atidaryti paviljonai – erdvi ir patogi vieta tiek pirkėjams, tiek prekeiviams. Naujosios patalpos modernios ir jaukios. Trijuose  paviljonuose įsikūrę pardavėjai laukia lankytojų penkias dienas per savaitę, čia įrengta 200 prekybos vietų. Atsinaujinęs Tilžės turgus – naujiena Klaipėdos prekybos centrų segmente, mat šalia tradicinio turgaus, kur sudarytos puikios sąlygos lauko prekybai, randame šiuolaikiškus poreikius atitinkantį prekybos centrą.

Tilžės turgus nesunkiai pasiekiamas tiek nuosavu, tiek viešuoju transportu. Pačioje prekyvietėje yra įrengtos automobilių stovėjimo aikštelės, iki pat turgavietės atvyksta ir viešasis miesto transportas.

Tai – puiki vieta plėtoti smulkųjį ir vidutinį verslą, prekyvietės potencialią nesunkiai įžvelgs ir stambaus verslo atstovai. Nuomojamų prekybos vietų kainos yra prieinamesnės nei didžiųjų prekybos centrų, o lankytojų turgavietė pritraukia išties nemažai – kas mėnesį Tilžės turgų aplanko apie 40 000 pirkėjų.

tilžės turgus
tilžės turgus