PAVILJONAI

UAB Tilžės turgus, administruojantis prekyvietę, orientuojasi į smulkų bei vidutinį verslą, kuriam nuoma didžiuosiuose prekybos centruose yra per brangi, čia sudarytos ypač palankios sąlygos plėtoti savo veiklą, nepriklausomai nuo to, kokia ji yra. 2017 metais Tilžės turguje duris atvėrė visiškai nauji, erdvūs prekybos paviljonai. Trys prekyvietės suteikė naujas galimybes prekybininkams, užsiimantiems įvairia veikla ir tapo patogesne vieta apsipirkti turgaus lankytojams. Naujuosiuose paviljonuose siūlomų prekyviečių nuomos kainos prieinamos, o perspektyvos išties džiuginančios – kas mėnesį Tilžės turgus pritraukia apie 40 000 žmonių.

Turgavietė yra patogioje vietoje, čia įrengtos erdvios automobilių stovėjimo aikštelės, todėl pirkėjai gali atvykti ne tik miesto viešuoju transportu, bet ir nuosavu transportu. Turgavietė patraukli įvairaus amžiaus lankytojams, mat čia suvienytas tradicinis turgus ir moderni halė, savo pasiūlos gausa nenusileidžianti prekybos centrams.

PUIKI VERSLO VYSTYMO VIETA

Tilžės prekybos miestelis tapo unikalia vieta, prekybos ir paslaugų centru, šalia kurio galima rasti tradicinę turgavietę, automobilių turgų ir ūkininkų turgelį. Atvėrus duris naujiems prekybos paviljonams, lankytojai čia laukiami nuo trečiadienio iki sekmadienio, o lauko prekyvietė dirba įprastu laiku – trečiadienį, šeštadienį bei sekmadienį.

Domina galimybė prekiauti Tilžės turguje?
Užpildykite šią formą ir mes su Jumis susisieksime!

[gravityform id=“1″ title=“false“ description=“false“ ajax=“false“]

PREKYBINĖS ERDVĖS

Naujoje erdvėje įkurta 200 prekybos vietų. Nors lauko prekybos takai puikiai pritaikyti apsipirkti bet kokiu oru, uždaroje Tilžės halėje pirkėjai galės komfortabiliau išsirinkti reikalingas prekes: rūbus, batus, maisto produktus bei pramonines prekes. Čia lankytojai galės rasti daugelį prekeivių, kurių produkciją pamėgo dar tada, kai šie buvo įsikūrę lauko prekyvietėse, taip pat, daug naujų prekeivių, siūlančių įvairesnį prekių asortimentą.

Naujosios prekybos vietos suprojektuotos atsižvelgiant į prekeivių poreikius, o jų įrengimu rūpinasi patys prekeiviai, tad prekybinės vietos įgauna savitumo ir išskirtinumo. Dėl nesudėtingos konstrukcijos visos prekyvietės yra paprastai modifikuojamos pagal prekeivio poreikį – esant pageidavimui prekyvietes galima padidinti ir sumažinti. Prekybos paviljonai saugomi ištisą parą, tad visos prekės bei prekybinė įranga čia lieka saugi net ir tomis dienomis, kai prekyba nevyksta. Tilžės turgus patrauklus smulkiam ir vidutiniam verslui dėl prieinamų nuomos kainų – taip prekybininkai gauna didžiųjų prekybos centrų siūlomą komfortą be lūkesčių neatitinkančių investicijų.

Jei svarstote, kur tinkamiausia vieta Klaipėdoje plėtoti savo smulkųjį ir vidutinį verslą – išties verta įsikurti Tilžės turgaus paviljone. Tai moderni, perspektyvi ir kartu tradicinė vieta, atverianti neribotas galimybes!